Pár slov o našem swingers klubu

Náš swingers klub provozujeme ve vile na jihu Brna již více než 4 roky. Dostupnost ze všech směrů k nám je dobrá.

Pro brněnské spoji MHD, pro motoristy je pohodlná doprava po dálnicích od Bratislavy, Vídně, Olomouce i Prahy. Na požádání jsme ochotni zavézt zájemce do centra Brna- cca 10 min.

Je dobré i parkování. Můžeme poskytnout i nocleh, případně i se snídaní. Na občerstvení při akcích jsou připraveny studené mísy i uvítací drink.

Pořádání akcí není motivováno cílem zbohatnout, ale spíš pro zábavu.

Prostředí je u nás domácké a jsme vstřícní smysluplným návrhům na jeho vylepšení. Udržujeme maximální čistotu a pořádek. Každý pár dostane zamykatelnou skříňku v šatně, ručník a přezůvky. V domě jsou 3 koupelny, 3 záchody, výkonná, moderní vířivka pro 10 osob nejrůznějšího pohlaví :-).Obvzláště ženy oceňují vertikální trysky.

V přízemí se dále nachází odpočívárna, bar umožňující i přípravu jídel, a společenská místnost s plasmovou TV uzpůsobená k tanci.

V patře se nachází koupelna, WC, úzký pokoj pro 1 pár, fialový pokoj pro dva páry, velký pokoj s posezením na sedačkách kolem tyče a klimatizovaná místnost pro hrátky, se vstupem na balkon přes vytápěnou kuřárnu. Velký pokoj je vybaven  širokou postelí, letištěm  a pódiovou postelí. Postele jsou specielně vyrobeny  pro vyšší zatížení.

Pobyt ve vířivce není časově omezen.

Nikoho neupřednostňujeme ani nelimitujeme.

Snažíme se o překonání počátečního ostychu pořádáním her, soutěží a umožněním tance podle hudby na přání tak, aby se zábava rozproudila co nejdříve.

Řidičům půjčíme alkoholtestetr.

Drbárna - poslední příspěvek

Den
Hello, my name is Den. I`m 30 years old. 190/95/17 I'm very responsible, adequate, educated, sport and healthy person. I would like to join your party this Friday, April 15 and I'm lookin for a girl who can go with me. Please, contact me if you are interested in. Thanks!
pondělí 11. duben 2022 16:11

Foto Swingers klubu